Moda

Kız Çocukları İçin Elbise Modelleri

Kız Çocukları İçin Elbise Modelleri

Birçok markanın her sezon ürettiği kız çocuk elbiseleri, oldukça neşeli ve renkli modellerden oluşmakta. Öncelikle akıldan çıkmaması gereken bir konu var: Nasıl ki yetişkinler olarak bizler, gideceğimiz yere göre giyinmekteyiz, kız çocukları da aynı şekilde gidecekleri mekana göre giyinmelidirler.

Günlük Kıyafetler

Günlük yaşamda, genellikle kreşe ya da anaokuluna giden kız çocukları, daha spor modeller tercih edebilirler. Elbise tarzı günlük kıyafetlerin başında, salopetler çok şık bir görünüm sağlamaktalar. Salopetlerin altına giyilecek renkli bir çorap ve içine renkli bir sweat ile güzel bir kombin sağlanabilir. Spor elbise tercihlerinin arasında kendinden taytlı elbise modelleri tercih edilebilir. Özellikle koşma ve düşme çağında olan çocuklar için vazgeçilmez ve kullanışlı bir modeldir taytlı etekler. Ayrıca, altına çorap için alternatif düşünmeniz gerekmez. 2018 elbise modelleri arasında bulunan etekle uyumlu ve desenli taytlar da oldukça moda.

Davet kıyafetleri

Burada doğum günü partisi elbiseleri gündeme gelmekte. Eğer gideceğiniz doğum günü partisi, konsepte dayalı bir parti ise, piyasada değişik alternatifler bulmak mümkün. Prenses elbiselerinden değişik kostümlere kadar değişik seçenekler var. Daha sade modelleri tercih edecek olursanız, özellikle koyu tonları tercih etmeniz daha isabetli olur. Tafta ve dantelli elbiseler de tercih edilebilir. Işıltılı ve payetli modeller bu noktada kurtarıcınız olabilir.

Tek ton üzerine baskı yapılmış elbiseler de oldukça şık durmaktadır. Ayrıca, elbiseleri kostüm havasına sokan, kelebek ya da uğur böceği aksesuarları son dönemde trend olan parçalar arasında bulunuyor. Seçeceğiniz elbiseler kadar elbiselerin aksesuarları da oldukça önemlidir. Gidilecek mekana göre şık ve küçük bir çanta aksesuarı, elbisenin tamamlayıcı parçası olacaktır. Ayrıca unutulmaması gereken bir husus da şudur ki; eğer elbise çok payetli ise, altına seçeceğiniz çorap mutlaka sade olmalıdır.

Etiket

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker