Mobil

Huawei uygulama gizleme

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere Huawei ile nasıl uygulama gizlendiğini anlatacağım.

– Root’lu cihazlar için
http://i.hizliresim.com/Ql46Jv.png
Kullandığınız telefon yada tabeti rootladıysanız aşağıdaki uygulamayı Google Play’den yükleyerek istediğiniz uygulamarı gizleyebilirsiniz.

Başkalarının görmesini istemediğiniz uygulamalrı gizler. Reklam yoktur, pin desteği mevcut, otomatik yedekleme ve geri yükleme. Tamamen ücretsizdir.
[appbox googleplay com.thinkyeah.apphider ]

– Root’suz cihazlar için
http://i.hizliresim.com/B0RqEV.png
Go Launcher EX uygulamasıyla temanızı ve menü uygulamalarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bu uygulama telefonuzdaki tema görünümü değiştirip daha şık ve hızlı halede getirmektedir.

Uygulamayı yükleyip aktif hale getirin. Yükleme yaptıktan sonra ana sayfa ekrana döndüğünüzde size hangi temayı kullanmak istediğinizi soruacaktık. Go Launcher’i seçin.

Menüye giriş yapın > Uygulamlara girin > Uygulama gizle seçeneğine tıklayın > Gizlemek istediğiniz uygulamları + butonuna basarak seçin > Gizlemek istediğiniz uygulamları seçin. İşlem bu kadar.
[appbox googleplay com.gau.go.launcherex ]

– Uygulama kilitleme uygulamlara şifre koyma
http://i.hizliresim.com/2kYDYd.png
Uygulama gizlemeden uygulamalara şifre veya kilit koymak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamanın bulut desteği olmadığı için şifrenizi yada telefonunuzu kaybederseniz internet üzerinden kurtarma yapamazsınız.
[appbox googleplay com.domobile.applock]

– Resim ve video gizlemek için
http://i.hizliresim.com/b2gngj.png
Cihaz içerisindeki resim ve videoları bu uygulamayla saklayabilirsiniz. Pin koruma yöntemiyle sadece şifreyi bilen kullanacılar tarafından gizlenen öğelere ulaşılabilir. Gizlenen resimler öğeler galeriden kalkar gözükmez. Bütün gizlilik sizin kontrolünüzde olur.
[appbox googleplay vault.gallery.lock]

Etiket

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker