Dedikodu

Çapkın Erkeklerin En Belirgin 10 Özelliği

Çapkın Erkeklerin En Belirgin 10 Özelliği

Çapkın Erkeklerin Gizemi

Bir ilişkiye başladığınızda bazen aşk gözünüzü kör eder. Karşı tarafın olumsuz özellikleri ilk başta dikkatinizi çekmez. Özellikle çapkın erkekler gerçek kişiliklerini çok iyi saklayabilmektedirler. Bunun nedeni karşı cinsi elde tutmak istemeleridir. İlişki ilerledikçe tozpembe bulutlar dağılır ve gerçeklerle yüzleşirsiniz. Kendini çok iyi sunan bir erkek kusurlarını saklayabilir. Çapkın olan erkekleri bir bakışta anlamanız için iyi bir gözlemci olmanız gerekiyor.

Çapkın Erkeklerin 10 Belirgin Özelliği

1. Kendilerine çok güvenirler. Karşı cinsle konuşurken heyecan yapmazlar. Bunun nedeni çok fazla kadınla deneyim yaşamasıdır.
2. Romantizmden anlarlar. Kadınları etkileme konusunda usta olan çapkın erkekler bu konuda da diğer erkeklere göre daha ustadır. Çiçekler alırlar, sürprizler yaparlar. Kısacası kadının kalbine dokunmakta ustadırlar.
3. Çok iyi giyinirler. Dikkatleri üzerine çekmek isteyen bu erkekler tarzlarına çok özen gösterirler. Temiz ve bakımlı görünmek onlar için her şeyden önemlidir.
4. Genelde çoğu etkileyici konuşmalarıyla dikkat çeker. Konuşkan olurlar ve her konuda söyleyecek bir fikir bulurlar. İlgilendiği kadının hobileriyle ilgili konuşarak onu kendine bağlamaya çalışır.
5. Karşı cinsle ilgilenmiyormuş havası yaratmaya çalışırlar. Kaçan kovalanır mantığıyla hareket ederler. İlgilenmiyormuş gibi yaparken de arada kaçamak bakışlarla karşı cinsin dikkatini de çekmeyi başarır.
6. Şaka ve espri yapmayı sevmezler. Her kadın komik erkek sever ama şaka yapan erkeklere her zaman daha az ilgi vardır. Bunun farkında olan çapkın erkek, şaka yapmamayı tercih eder. Sulu hareketlerden kaçınır.
7. Bulunduğu ortamda ilgilendiği bir kadın varsa nabzını yoklayarak kadının da onunla ilgilenip ilgilenmediğini kontrol eder. Eğer ilgi göremiyorsa başka hedeflere yönelir. Vakit kaybetmek istemez.
8. Havalı ve umursamaz bir duruş çapkın erkek özelliklerindendir. Bu şekilde dikkat çekeceklerini düşünürler. Bu duruşun kendilerine ayrı bir hava kattığına inanırlar.
9. Etraflarında hep erkek arkadaşları vardır. Kız arkadaşı edinme konusunda beceriksizdirler. Çünkü her kadına flört etmek amacıyla yaklaşmaya alışmıştır. Çapkın bir erkeğin arkadaş grubuna da dikkat edin. Genelde çoğu flört etmeyi seven erkeklerdir.
10. Kadınların zayıf noktalarını bilirler. Her kadına yaklaşımları farklıdır. Nabza göre şerbet vermek onların işidir.

Çapkın erkekler hayatlarında gerçek aşkı yaşadıklarında bir müddet sadık olsalar da eski hayatlarına dönmeleri muhtemeldir. Hani hep derler ya: “Can çıkar, huy çıkmaz.” Böyle bir erkekle beraberseniz işiniz hayli zor olacaktır.

Etiket

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker