Moda

2018 Trend Gelinlik Modelleri

2018 Trend Gelinlik Modelleri

O büyülü gün gelip çattığında her kadın o güne kadar ki en güzel gelin olmak ister. Daha küçüklüğümüzden başlarız gelinlik hayallerimize. Bir kadın ortalama 4 yaşından itibaren düğününü ve gelinliğini planlamaya başlar. Her sene değişen gelinlik trendleri de çabası. Haydi, gelin 2018’in gelinlik trendlerine bakalım.

3 Boyutlu Çiçekli Gelinlikler

2017 yazına damgasını vuran bu çiçekli gelinlikler 2018’inde göz bebeği olacak gibi.. Yazın en güzel temsilcilerinden olan çiçekleri üzerinizde taşırken en güzel gününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu sene bu çiçekler çok moda.

Düşük Omuzlu Gelinlikler

Son 2 senede yükselişe geçen omuz dekoltesi kazaklar ve tişörtlerimiz de yerini alırken gelinliklerin bu durumdan mahrum kalması saçma olurdu.. Omuz kısımları kesik değil de tamamen açık olarak yansıtılmış bu dekolte doğrusu yakışmış ta.

Pantolonlu Gelinlikler

Hepimizin alıştığı o etekli kabarık gelinlikleri bir kenara ittirip yepyeni bir akımın yepyeni bir trendin başlamasına sebep olabilecek bir değişiklik. Pantolonlu gelinlik. Evet, bildiğimiz pantolon. Kimilerinin göz bebeği olacakken kimileri de bundan pek hoşlanmayacak gibi.

Sırt Dekolteli Gelinlikler

Zirveyi uzun zamandır bırakmayan bir model denilebilir. Ülkemizde, diğer ülkelere göre daha geç trend olmuştur. Ama bence en şık olanı diyebilirim. Kadının tamamen kadınlığı, romantizmi ve kusursuz hatları ön plana çıkarıldığından daha uzun süre zirvede kalabilir.

Bej Renkli Gelinlikler

16. yüzyıldan bu yana kullanılan saflığı, temizliği temsil eden beyaz gelinlik temasını tamamen yıkarak, gelinliğini standartlardan uzaklaştırıp, farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi bu sene bej. Beyaza yakınlığı ve beyaz kadar keskin olmayışı bu rengi gelinlikte adeta bir moda ikonu haline getirdi. İnsanların farklılık arayışı bu rengi daha çok zirvede tutacak gibi.

Her kadın en güzeli olmak ister ve her kadın en güzelidir..

 

Etiket

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker