Moda

2018 Kabarık Gelinlik Modelleri

2018 Kabarık Gelinlik Modelleri

Her Dönemin Modası Kabarık Gelinlikler

Gelinlik yalnızca evlenme planları yapan kadınların ilgisini çekmiyor. Yakın dönemde böyle bir planı olmamasına rağmen çoğu kadın nerede bir gelinlik görse detaylarına dikkat kesiliyor. Bunun nedeni her birinin sanat eseri gibi detaylıca tasarlanmasından kaynaklanıyor. Gelinlik tasarlanırken tüller, taşlar, payetler, tüyler ve danteller gibi çok farklı aksesuarlarla çalışılıyor. Moda akımları çerçevesinde kullanılan aksesuarlar her yıl değişiklik gösteriyor. Bu da herkesin stiline uygun, benzersiz modellere sahip olmasını kolaylaştırıyor.

En Çok Tercih Edilen Kabarık Modeller

Kadınların çoğu en özel gününde olabildiğince ihtişamlı görünmek istiyor. Bu da kabarık gelinliklere olan ilginin sebebini açıklıyor. Her yıl A kesim, balık ya da minimal elbise tipi farklı modeller ön plana çıksa da kabarık modellerin modası asla geçmiyor. Prenses edasıyla dolaşmak isteyen tüm kadınların ilk tercihi de bu yönde oluyor.

Hangi Vücut Tipleri Kabarık Modelleri Tercih Etmeli?

Prenses model ya da balo tipi olarak da adlandırılan bu model, kalça bölgesini kamufle etmek için en uygun seçim. Türk kadınları genel de armut adı verilen kalçalar geniş ve üst vücut ince olan fiziksel özelliklere sahip. Kalça bölgesini saklayan bu tip gelinlikler, bel bölgesini ince göstererek zarif bir görüntü oluşturuyor. Etek kısmının kamufle edici olması, gelinliğin bel bölgesinin ihtiyaca göre yukarı ya da aşağıda tutarak gelin adaylarının daha uzun görünmesini sağlıyor.

Armut tipli kadınlarda mükemmel duracağını söylememiz diğer vücut tipindeki kadınların giymemesi gerektiği anlamına geliyor. Profesyonel bir modaevi ile çalışırsanız, işini bile ellerde mükemmel görünebilirsiniz. Örneğin; elma tipi bir vücuda sahipseniz, üst kısmında korse kullanılan modellerle çok zarif olabilirsiniz. Kum saati tipinde bir vücudunuz varsa, omuzları açıkta bırakan prenses modellerle herkesi büyüleyebilirsiniz.

Etiket

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker