Moda

2018 En Tatlı 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

2018 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

Gelinlik Seçimi

Düğün… İnsanın hayatındaki en anlamlı ve en önemli dönüm noktalarından birisidir. Bu özel günün başrolünü oynayan gelinler, düğün tarihi gelip çatıncaya kadar herşeyin mükemmel olması için birçok aşama kaydederler. Bunlardan en önemlisi gelinlik seçimidir.

Gelinlik seçimi her ne kadar basit gibi görünse de, esasında birçok kafa karışıklığına sebep olur. Hele ki bir de işin içine damat ve gelinin ailesi müdahil olursa içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu stresli ama bir o kadar da tatlı dönemde gelinin karşısına çok sayıda gelinlik modeli çıkar.

Seçim aşamasında birçok parametre bulunmaktadır. En önemlisi gelinliğin, giyecek kişinin vücut yapısına uygun olmasıdır. Diğer bir önem arz eden kriter ise gelinliğin modeline karar verilmesidir. Modelin seçiminde bize göre düğünün yapılacağı mekan ve konsept de önemlidir. Örneğin sadece bir nikah töreni yapılacaksa çok fazla abartıdan kaçınılması, sade ve zarif bir gelinlik tercih edilmesi uygundur. Ancak hepimizin sosyal medya ve diğer mecralardan da takip ettiği üzere son zamanlarda bol eğlenceli düğünler ve şık gösterişli gelinlikler tercih edilmektedir.

2018’in Modası 3 boyutlu Gelinlikler    

Hiç şüphe yok ki 2018 in moda gelinlikleri 3 boyutlu gelinliklerdir. 3 boyutlu gelinliklerin genellikle kabarık, dantel işlemeli, çiçek ve kelebek gibi detaylarla da zenginleştirildiği göze çarpmaktadır.

Özellikle ünlü markalarda 2018 yılında vitrin modeli olarak 3 boyutlu gelinliklere ağırlık vermiştir. Buradan da 2018 düğünlerinde bu modele sıklıkla rastlayacağımız açıkça görülmektedir. Bu model gelinlere bir prenses edası katacak ve gelinin masumluğunun timsali olacaktır.

Bahar aylarına yaklaştığımız şu günlerde 2018 gelinlerine bu zorlu ve bir o kadar da tatlı telaşlarında başarılar diliyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Pişman olmayacağınız seçimler yapmanız dileğiyle.

Etiket

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker